Ставки на StarCraft 2: золота жила кіберспорту України

StarCraft

Останнім часом зростає популярність командних комп'ютерних ігор, за якими проводяться світові змагання. Однак не менш популярними залишаються ігри «один на один». Особливим попитом користується протистояння двох гравців в «Старкрафт 2».

Стрімко зростаюча популярність SC2 перетворила гру в гідну і значиму дисципліну в кіберспорті. Особливою популярністю користуються міжнародні турніри, тому провідні букмекерські контори почали приймати ставки на StarCraft 2. Логічно, що ставки цікавлять українців, які знаються на тонкощах гри. Але навіть якщо Ви новачок, у Вас є всі шанси на виграш.

Ставки на реальні гроші в Україні

У зв'язку зі стрімким розвитком кіберспорту, багато геймерів зробили беттінг своїм основним джерелом доходу. Ставки на «Старкрафт 2» - це реальна можливість заробити: для цього необхідно використовувати свої ігрові навички та вміння аналізувати.

Гроші

В обороті беруть участь пристойні суми. Новенькі можуть робити помилки, не знаючи основних особливостей ставок на кіберспорт. Бувалі геймери не охоче діляться своїм досвідом, але все ж відкривають двері та розповідають деякі секрети своєї майстерності.

Зверніть увагу на те, що букмекерські контори складають прогнози, не дуже вдаючись в деталі. Котирування можуть бути рівнозначними як у нового гравця, так і у досвідченого спортсмена. Тому спиратися на величину коефіцієнта при виборі фаворита не варто.

Відстежуйте статистику ігор геймера, на якого ставите. Уважно вивчіть всі сильні і слабкі його сторони, щоб не жаліти, коли ставки зроблені. Важливо приділити увагу психологічному аспекту, адже важливість турніру може надати великий тиск і у гравця можуть здати нерви в останній момент. Найчастіше вже досвідчені геймери відмінно тримають себе в руках.

Ставки на «Старкрафт 2»: стратегія перемоги

Багатьох гравців цікавить, як зробити ставку, щоб вона виграла. У цьому питанні можуть допомогти спеціальні прогнози результату матчів. Їх пропонує величезна кількість компаній беттінгу, як безкоштовно, так і за гроші. Але не варто цілком довіряти чужій думці, необхідно самостійно навчитися прогнозувати. Це нескладно, якщо дотримуватися певної послідовності при порівнянні гравців:

 1. враховуйте коефіцієнти успіху обраної карти або проти певної раси;
 2. звертайте увагу на використання нестандартних стратегій ведення бою;
 3. уважно вивчайте інформацію про гравця: як довго грає, статистику перемог, хто його основні противники і чи були перемоги в серйозних змаганнях;
Ставки

Оцінивши матч і склавши для себе прогноз, можна переходити до ставок. Для цього необхідно бути зареєстрованим учасником в букмекерській конторі. Якщо у вас немає облікового запису, то завести його можна досить швидко.

У простій анкеті заповнюються персональні та контактні дані. Вся надана особиста інформація в подальшому повинна бути підтверджена скан-копіями документів, які необхідно буде надати адміністрації букмекерської контори.

Після проходження процедури реєстрації необхідно поповнити рахунок. В інформаційному розділі на сайті БК надані всі доступні платіжні системи. Більшість компаній віддають перевагу банківським карткам і електронним гаманцям, оскільки впевнені в їх надійності.

Далі вибирається матч і його результат. Якщо ви маєте профілі відразу в декількох конторах, то саме час порівняти пропоновані умови. З усіх пропозицій вибирайте найвигідніші. При заповненні купону вказується сума ставки. Новачкам краще не відступати від ігрової стратегії та ставити 2-3% від загального банку. Досвідчені геймери обзавелися власними робочими стратегіями, спираючись на власний досвід.

Якщо успіх на вашому боці і ви правильно визначили переможця, то зовсім скоро на рахунок надійде виграна сума. Розпоряджатися нею кожен зможе на свій розсуд. Можна вивести кошти або далі робити нові ставки на ці гроші.

Гра «Стракрафт 2»: основні особливості

SC2 - мережева стратегія в реальному часі. Тут гравці повинні створити армію і битися за контроль над боєм. Основною запорукою перемоги буде стратегічне мислення, яке допоможе за рахунок зібраної інформації передбачати дії суперників і випередити їх.

Гра переносить геймерів в 24 століття. В майбутньому ведуть бій кілька міжгалактичних рас. Гравець повинен вибрати одну з них і еволюціонувати. На цьому нелегкому шляху його будуть переслідувати противники, яких необхідно знищити. Кожен народ наділений певними характеристиками і якостями, які допоможуть перемогти в нелегкій боротьбі. Для вибору доступні:

Зерги
 • зерги - комахоподібні істоти, керовані загальним розумом. Вони домінують своєю численністю;
 • протоси - представники стародавньої раси. Свою маленьку кількість вони компенсують силою і міццю бойових машин і унікальними здібностями;
 • диктатори - нащадки земних жителів, просто аси в обороні. Вони здатні виживати за будь-яких умовах. Основною зброєю є найпотужніша ядерна ракета.

Основною метою гри є повне знищення ресурсів противника. Головні питання, які цікавлять нових гравців - це «як грати?» І «як пройти?». Існують основні правила, дотримуючись яких можна забезпечити собі вдале проходження. До них належать такі:

 1. слід завжди піклуватися про економіку. Адже чим більше грошей, тим більша і сильніша армія, адже головною метою є знищення противника;
 2. не повинні накопичуватися гроші в грі, тому потрібно безперервно створювати робочих, конструкції або воїнів. Ефективно побудовану армію змінити не складе труднощів;
 3. не забувайте замовляти саплай заздалегідь, в середині гри може виникнути необхідність дозамовити, але не буде такої можливості.

StarCraft 2 знайшов величезну популярність і ставки на нього - актуальна розвага в наш час. Найкраще робити ставки в конторах, які мають ліцензію. Це гарантує вам максимальну надійність і безпеку. Офіційні сайти БК надають інформацію про розклад найближчих матчів і опис ставок.

Турніри по SC2 - дуже перспективна кібердисципліна. Турніри по ній збирають величезну кількість шанувальників з різних куточків світу. Для тих, хто хоче підзаробити на цьому просторі, ставки можуть виявитися дуже прибутковою справою.


 • Visa_MasterCard
 • PayPal
 • QiWi
 • RBK Money
 • Skrill
 • Yandex Money