Ставки на Rainbow Six Siege в Україні: стратегії парі і правильний вибір команди

Rainbow Six Siege - це відносно молодий командний шутер. Він з'явився в 2015 році. Творцями додатку є розробники компанії Ubisoft. Головною особливістю даної гри можна назвати не тільки точність стрільби кожного окремо взятого гравця команди.

Rainbow Six

Але і його корисну роль у спільній справі. Основні завдання команди в цілому - знешкодити бомбу, вивести заручників або протриматися до кінця раунду. У боротьбі за карту стандартно стикаються дві збірні бійців. Виграє бій команда, яка 6 раундів була переможцем.

Цей проект зараз користується величезним успіхом у любителів стрілялок, в тому числі й з України. Він навіть став однією з дисциплін в кіберспорті. Дана дисципліна дуже затребувана у користувачів з Європи та Америки.

По ній проводиться величезна кількість турнірів різного формату. Переможцям змагань часто даруються грошові призи. Пристойні суми отримують також геймери, які роблять Rainbow Six Siege ставки. Такі парі можна укласти у багатьох букмекерських конторах. Особливою популярністю у азартних людей користуються сайти:

Перераховані букмекери гарантують своїм клієнтам прозорість і чесність відносин. На цих сайтах користувачі можуть знайти широкий вибір турнірів з кіберспорту. Тут забезпечуються високі коефіцієнти ставок, є можливість перегляду матчу в режимі онлайн. На букмекерських сайтах є турнірні сітки і таблиці свіжих чемпіонатів і турнірів. Є на них і прогнози аналітиків. Будь-який бажаючий може познайомитися з думкою професіоналів і зробити найбільш перспективну ставку.

Види ставок на Rainbow Six Siege в Україні

Rainbow Six Siege – досить молода кібердисципліна. Тому ставки на неї не відрізняються великою різноманітністю. Укласти парі такого роду можна:

 1. на переможця серії або одного матчу;
 2. на переможця 1,2,3 карт;
 3. на фору по раундах і картах;
 4. на тотали по раундах і картах;
 5. на перший фраг;
 6. на точний рахунок рандома або карт;
 7. на переможця всього турніру або певного регіону (довгострокова ставка).

Успіхом у багатьох професійних бетторів користуються лайв-ставки. Їх пропонують багато букмекерських контор. Такі парі укладаються безпосередньо під час матчу. За розвитком подій користувачі можуть спостерігати в режимі онлайн. Головна перевага подібних ставок - це високі коефіцієнти виграшів. Однак далеко не кожен геймер знає, як правильно скористатися зростаючими або падаючими показниками, а також стратегіями.

Live-ставки

Знаючі беттори, граючи на таких ставках, вважають за краще ставити флетом. Вони заздалегідь визначають, яка сума буде поставлена на кін. Дана цифра зазвичай становить не більше 5% від банку. Подібна стратегія значно підвищує шанси на успіх. І знижує ризик зовсім програти.

Кожному користувачеві, що бажає підзаробити на лайв-ставках слід знати, що скупитися в цій справі категорично заборонено. Не варто прагнути до крутих результатів. Не потрібно за один вечір намагатися збільшити свій банк в 3 і більше разів. Цілком достатньо щодня додавати до загальної суми виграшу близько 5%. Таким чином можна за рік отримати прибуток в 37-кратному розмірі.

Парі на згадану дисципліну зараз з'являються на сайтах букмекерських контор досить пізно. Їх можна побачити не раніше 1-2 днів до початку турніру. Командний шутер є дисципліною з розряду small market. Іншими словами, Rainbow Six Siege ставки на цей вид спорту зазвичай не надто високі.

Фінальні серії провідних ліг зазвичай передбачають угоди до 500 доларів. А менш значущі івенти оцінюються в букмекерських конторах і того нижче. Навіть якщо мова йде про live-парі. Коефіцієнти виграшів на змагання такого роду стандартно середні. Маржа зазвичай не перевищує 7%. Тому досвідчені геймери воліють грати на найбільших змаганнях. Найвигіднішими заходами азартні люди вважають:

 • R6 Pro League;
 • Six Invitational;
 • Six Major.

Організатор даних івентів - відома компанія Ubisoft. Нерідко вона співпрацює з турнірним оператором ESL. На змаганнях такого роду призовий фонд часто становить до 70 000 доларів. Відстежувати результати подібних заходів можна за допомогою новин, трансферів і календаря R6. Він знаходиться на офіційному сайті шутера.

Крім Ubisoft є ряд компаній, які також влаштовують турніри Rainbow Six Siege для досвідчених бійців і новачків. DreamHack в кінці минулого року організував змагання DreamHack Winter 2018 з призовим фондом в 50 000 доларів. У цьому змаганні взяли участь професіонали з різних країн світу.

Турнір Canadian Nationals Season 2 також пройшов в кінці минулого року. Його організатором стала компанія Northern Arena. Вона забезпечила учасникам призовий фонд в розмірі 11 440 доларів. Скромно, звичайно, в порівнянні з метром турнірів Ubisoft. Однак і у цього заходу знайшлися свої фанати і шанувальники. Деякі вітчизняні геймери навіть підняли на ньому пристойні гроші. Виграш дістався досвідченим бетторам, які знають все про шутери і стратегії ставок.

Робимо ставки на Rainbow Six Siege: поради від професіоналів

Багато досвідчених гравців розбираються в шутері Rainbow Six Siege набагато краще деяких букмекерів. Ці беттори досить добре заробляють на подібних парі. Вони використовують для свого заробітку прогнози з англомовних сайтів, портали відеотрансляцій боїв, а також певну стратегію укладення угод. Нею вони і поділяться з менш досвідченими «побратимами по зброї». Виграшна методика включає в себе кілька корисних порад щодо вибору найкращої команди турніру:

Грошові ставки
 1. для того щоб укласти перспективне парі, слід активно стежити за ігровою сценою. Знати трансфери, статистику матчів, кращі результати команд і т.д .;
 2. виграш безпосередньо залежить від знання гри. Початківцю беттору слід вивчити механіку ігрових процесів і постійно стежити за змінами;
 3. нюанси про-матчу може прорахувати тільки людина, що грає в шутер. Тому кожен, хто хоче виграти на ставках, просто зобов'язаний грати;
 4. виграш часто залежить від настрою команди. Попередньо прораховуючи потенційного переможця слід помандрувати по соціальних мережах. Там можна знайти багато інформації про особисте життя гравців, їх настрої і бажання виграти;
 5. виграшна фінансова стратегія передбачає раціональні Rainbow Six Siege ставки. Не варто ставити багато грошей на один результат. Подібний підхід обов'язково призведе до повної втрати банку.

Використовуючи комплекс перерахованих заходів, цілком можна укласти досить вигідне парі. Однак для досягнення подібного рівня майстерності новачкам бетторам рекомендується прислухатися до прогнозів досвідчених аналітиків. Вони зазвичай визначають ТОП найперспективніших команд з 95% точністю. На подібних збірних можна отримати невеликий, але стабільний дохід.

Кращі команди професійної ліги Tom Clancy's Rainbow Six

Хороших геймерів в даний час можна знайти в багатьох державах. Адже кількість шанувальників популярного командного шутера вже давно перевалила за мільйон. Кожен турнір визначає своїх переможців. У професійній лізі Tom Clancy's Rainbow Six є власні зірки. Їх представила компанія Ubisoft. У лінійку цих професіоналів увійшли збірні з різних держав:

 • DarkZero Esports;
 • Excelerate Gaming;
 • MantisFPS;
 • Ferox E-Sports;
 • ENCE eSports и т.д.

Саме ці майстри віртуальної зброї протягом минулого року доводили один одному свою перевагу. У лютому 2018 проходив світовий чемпіонат по популярному шутеру. Подія пройшла на майданчику комплексу Place Bell в Монреалі. Це змагання включало в себе бої 16-ти найсильніших команд планети. Групові етапи змагань тривали три дні.

DarkZero Esports

Засновник турніру Ubisoft подарував переможцям найбільший призовий фонд за час існування гри. Сума виграшу склала 500 000 доларів. Багато професійних бетторів і букмекерські контори підняли на цій події дуже багато грошей.

Наступний чемпіонат Six Invitational 2019 також пройде в лютому, але вже нинішнього року. Його призовий фонд - півмільйона доларів. Однак ця величина не остаточна. Призовий фонд буде поповнюватися за рахунок продажів внутрішньоігрових предметів із символікою ESL Pro League В. Можливо, до початку турніру ця сума перевалить за мільйон доларів. Це відмінна мотивація для бажання виграти.

Rainbow Six Siege ставки на чемпіонат - хороша можливість пристойно заробити на укладенні парі. Про це чудово обізнані досвідчені беттори. Багато з них вже готуються до майбутнього турніру. Переглядають бої команд-учасників, знайомляться з інформацією про склади збірних, роблять попередні прогнози. Кожному геймеру, який бажає виграти, також варто попрацювати на майбутній результат.


 • Visa_MasterCard
 • PayPal
 • QiWi
 • RBK Money
 • Skrill
 • Yandex Money