Ставки для професіоналів в БК Pinnacle в Україні

Pinnacle — авторитетна букмекерська контора, яка функціонує вже понад 20 років. Компанія має високу надійність, що підтверджено не тільки високими оцінками авторитетних рейтингів, а й численними, тільки позитивними відгуками. Тут ви можете робити ставки не тільки на спорт, а й на різноманітні популярні кіберспортивні дисципліни.

Піннакл є лідером серед конкурентів не тільки в надійності, але і за розмірами коефіцієнтів. Контора надає найвищі показники коефіцієнтів з мінімальним розміром маржі. Найвигідніші множники пропонуються на американські види спорту. Зверніть увагу, що в режимі онлайн приймається невелика кількість ставок.

БК Pinnacle - найкраща серед кращих в Україні

Букмекерська контора Піннакл раніше називалася Pinnacle Sports, за роки свого існування вона заробила бездоганну репутацію серед беттерів з України. Це просто ідеальне місце для гравців середнього і професійного рівня. Дивно, але новачки неохоче обирають фірму для співпраці.

Адміністрація компанії любить щасливих гравців, навіть якщо вони регулярно перемагають, адже від їх перемог безпосередньо залежить ліквідність Піннакл. Коригуючи розміри коефіцієнтів БК заробляє. Порізка суми максимальної ставки відсутня.

Проаналізувавши відгуки клієнтів, можна виділити основні переваги компанії. Букмекер Піннакл має такі переваги:

  • основним плюсом контори є маленький розмір маржі, який становить 2% і її розмір закладається в виставлених коефіцієнтах. З цього випливають високі показники множників;
  • ще однією важливою перевагою є високі ліміти, вони також призводять до високих заробітків;
  • висока надійність, компанія успішно функціонує на ринку більше 20 років.

Офіційний сайт Pinnacle

Портал має строгий, стриманий дизайн, який притаманний більшості букмекерських контор. Простий і зручний інтерфейс забезпечує комфортне перебування і роботу на сайті. Навіть новачок зможе розібратися в тонкощах і особливостях ставок.

Офіційний сайт БК Піннакл www pinnacle com організований на вищому рівні. Розробники доклали величезних зусиль, щоб організувати якісний професійний портал. Ставки приймаються моментально, головне - встигати їх робити.

Щоб стати повноправним клієнтом БК, необхідно зареєструватися на сайті. Створення особистого облікового запису не займе багато часу. Для цього необхідно заповнити стандартну анкету з персональними і контактними даними. Потім для здійснення фінансових операцій потрібно буде пройти верифікацію, надавши копії документів для посвідчення особи.

При виникненні проблем з доступом до офіційного ресурсу, використовуйте робоче дзеркало сайту. Воно забезпечить безперешкодну роботу порталу, обходячи всі можливі блокування. Дзеркало - повний близнюк офіційного сайту з такими ж функціональними можливостями. Зайти на нього можна з існуючого облікового запису, в особистому кабінеті будуть збережені всі дані і поточний стан рахунку.

На що можна поставити?

Робота букмекерської контори в основному орієнтована на англомовних користувачів. У США більше люблять баскетбол, ніж футбол, тому даний вид спорту найкраще розписаний на сайті і має найширшу лінію.

На цьому майданчику робиться наголос на ставки на кіберспортивні дисципліни, які останнім часом стали дуже популярними і затребуваними. Кіберспорт стрімко розвивається з кожним днем, Піннакл завжди тримає руку на пульсі. На офіційному сайті ви знайдете докладний опис, для новачків будуть корисні тематичні інформаційні статті.

Європейські види спорту розписані гірше, тут ви знайдете тільки найпопулярніші ігри для ставок. Виняток становлять статусні фінальні матчі престижних чемпіонатів. Live-ставки обмежені за вибором подій і розпису. При цьому контора гарантує високі коефіцієнти з маленькою маржею.

Для азартних гравців, які не бажають робити ставки на спортивні події, пропонується розділ «казино». Тут представлені кілька десятків настільних і карткових розваг, а також слотів. У всіх користувачів є можливість робити ставки зі смартфона або планшета в мобільній версії.

Букмекерська контора Pinnacle практично не заохочує своїх користувачів бонусною політикою. У заохоченнях просто немає необхідності, адже компанія надає найвищі коефіцієнти, маленьку маржу і великі ліміти. Періодично адміністрація проводить акції і робить спеціальні розіграші.

Фінансові операції

Букмекер підтримує роботу найпоширеніших і зручних платіжних систем. Для виведення коштів обмежень по максимальній сумі немає, що дуже тішить всіх професійних клієнтів, які звикли грати по-крупному.

Особовий рахунок можна вести в 10 доступних валютах. При поповненні депозиту існують ліміти залежно від способу внесення коштів. При поповненні з банківської карти необхідно мінімально поповнити на 50$, а з електронного гаманця - 10$.

Повний список платіжних систем ви знайдете на офіційному сайті. Поповнення рахунку проводиться практично моментально, тільки за допомогою банківської карти час переказу коштів може зайняти до 10 днів.

При виникненні питань або проблем в роботі з порталом, необхідно звернутися в службу технічної підтримки. Співробітники протягом години оброблять ваш запит і нададуть відповідь з цілковитим описом виходу їх ситуації. Консультація надається на всіх доступних на сайті мовах, в тому числі і російською.

Pinnacle - відмінна букмекерська контора як для новачків, так і для професіоналів. Якісний сервіс, максимальна надійність, високі коефіцієнти, великі ліміти - ось далеко не весь перелік переваг компанії. Робіть ставки тільки в перевірених місцях.


  • Visa_MasterCard
  • PayPal
  • QiWi
  • RBK Money
  • Skrill
  • Yandex Money