Ставки на кіберспорт в букмекерській конторі Парі Матч в Україні

У наш час на території східноєвропейського регіону не так багато стабільних і надійних компаній, що надають букмекерські послуги. Серед усіх значно виділяється Parimatch, яка існує на вітчизняному ринку беттінга вже близько 20 років. За роки свого існування компанія заробила відмінну репутацію серед величезної кількості своїх клієнтів, в тому числі й з України.

Тут ви можете зробити ставки не тільки на спорт, але і на кіберспорт, який останнім часом набув широкої популярності. Компанія має багаторічний досвід онлайн-ставок. Ви можете відвідати стаціонарні офіси, мережа яких дуже розвинена, або зайти на офіційний сайт. Клієнти можуть пройти процедуру ідентифікації віддалено, цьому сприяє висококваліфікована служба підтримки.

Ставки на кіберспорт Parimatch в Україні

Кіберспорт набирає обертів. З кожним днем все більше і більше людей стають його шанувальниками, які в своїй активності нічим не поступаються тим, хто віддає перевагу класичному спорту. Зовсім недавно це здавалося неможливим, але вже зараз обороти за ставками складають мільйони доларів.

На сайті Парі Матч лідером за ставками серед гемблеров є Dota 2. Далі трохи поступається першістю гра Counter Strike. Популярна стрілялка давно вийшла на міжнародний рівень. Щорічно проводяться безліч турнірів з вражаючими призовими фондами. Але у КС є незаперечна перевага - найбільша ставка і максимальна виплата набагато вище, ніж у його конкурента.

Dota 2 - популярна дисципліна кіберспорту

Dota 2 - найпопулярніша командна гра в жанрі MOBA, вона значно випереджає своїх основних конкурентів Counter Strike і Rainbow Six. Зараз проводиться величезна кількість міжнародних турнірів, призові фонди яких досягають десятки мільйонів доларів. Крім цього, існують регіональні змагання, які вражають не менше.

Фахівці прогнозують стрімкий розвиток кіберспорту. У найближчому майбутньому він може стати популярнішими звичайних спортивних змагань. Він надає можливість споглядати бої професіоналів і при цьому відмінно заробляти. Робити ставки на Доту 2 можна в букмекерській конторі Парі Матч. Ознайомитися з анонсами майбутніх матчів можна на офіційному сайті компанії.

Щоб зробити правильну ставку, необхідно ретельно проаналізувати склади команд і їх попередні бої. У цій грі не існує так званих лідерів. Змагання може отримати зовсім несподіваний результат. Це варто враховувати перед тим, як поставити гроші.

Шанувальники Дота 2 можуть спостерігати за грою зсередини в режимі онлайн, також мають можливість робити ставки не тільки грошима, а й внутрішньоігровими речами. Таким чином, гравці можуть поповнити свій арсенал рідкісними предметами.

На кінець 2018 року було заплановано реліз карткової гри по Dota 2 - Artifact. Ця гра також буде мати карти, персонажів, предмети з популярної розваги. По ній заплановано проведення матчів за трьома лініями.

Сайт www parimatch com

Офіційний сайт букмекерської контори має стриманий, але в той же час стильний дизайн. Він виконаний в чорних і жовтих тонах, які контрастно доповнюють один одного. Портал прекрасно структурований, щоб кожен якомога швидше зміг знайти необхідну інформацію.

Інтерфейс простий і зрозумілий. Російська мова стоїть за умовчанням, її можна змінити при необхідності. Після поновлення сервісу робити ставки стало набагато комфортніше, що відразу відзначили постійні відвідувачі. Щоб знайти необхідну ставку, можна використовувати фільтр.

У лівій частині головного екрану розташувалося спеціальне меню, з його допомогою можна подивитися результати і live статистику. Дуже корисним, особливо для новачків, буде розділ «правила». Після кліку на нього відкривається повний список з розшифровкою термінів, ставок і результатів.

З правого боку екрану розташувався розділ «бонуси та акції». Тут ви зможете скористатися щедрими заохоченнями від контори. Також відвідувачам сайту доступна мобільна версія, вона доступна для скачування в відповідному розділі. У ньому ви також знайдете інструкцію з її використання.

При виникненні проблем з доступом до офіційного сайту, використовуйте дзеркало. Це повна версія основного порталу, тільки для з'єднання з нею використано альтернативну адресу, що допомагає обійти всілякі блокування.

БК Парі Матч - ваш надійний супутник в світі ставок

Букмекерська контора Parimatch дозволяє ставити гроші на безліч подій. Спорт є найбільш затребуваним серед них. Ставки можна зробити трьома способами:

  • оффлайн. На сьогоднішній день успішно працює більше 400 стаціонарних представництв, які розташувалися в декількох країнах пострадянського простору. До них відносяться: Україна, Росія, Білорусь, Казахстан і в інших;
  • онлайн. Офіційний сайт вигідно відрізняється сервісом серед конкурентів. Використання сучасних технологій вивело компанію на новий рівень;
  • мобільний додаток. Робити ставки стало ще комфортніше, тепер це можна зробити за допомогою свого смартфона.

Букмекер Парі Матч - це найкраща контора сучасності, про це свідчать численні позитивні відгуки клієнтів.

Виведення коштів з Parimatch

БК Парі Матч має свої особливості поповнення рахунку і виведення коштів. В першу чергу необхідно звернути увагу на те, що знімати гроші можна тільки тим способом, яким був внесений депозит. Це зможе гарантувати вам максимальну надійність і безпеку.

Для зняття першого виграшу витрачається більше часу, тому що співробітники компанії проводять перевірку. Для цього гравцеві необхідно надати копії своїх документів. Надалі процедура буде набагато швидшою.

Контора співпрацює з поширеними платіжними системами. Фінансові операції можна здійснювати за допомогою електронних гаманців, банківських карт, спеціальних терміналів і кас.

Дізнатися результати змагань можна безпосередньо на офіційному сайті компанії. Парі Матч надає своїм клієнтам численні бонуси, які допомагають вигравати великі суми. Про всі переваги та недоліки роботи букмекерської контори можна дізнатися, прочитавши відгуки гравців.

Parimatch успішно функціонує вже більше 20 років. Компанії довіряють свої кошти тисячі гравців з усього світу. Вона постійно розвивається і вдосконалюється, надаючи своїм клієнтам найбільш надійний і якісний сервіс, високу безпеку і висококваліфіковану технологічну підтримку, яка працює цілодобово для комфорту користувачів.


  • Visa_MasterCard
  • PayPal
  • QiWi
  • RBK Money
  • Skrill
  • Yandex Money