Ставки на LoL: прибутковий напрямок в кіберспорті в Україні

League of Legends

Останнім часом кібер-змагання привертають увагу не тільки букмекерів, але і величезну кількість азартних українських гравців. І це не дивно, адже в турнірах бере участь багато професійних геймерів і призові фонди у них не менші, ніж у звичайних спортсменів.

League of Legends є найпопулярнішою грою в усьому світі. Це підтверджує статистика геймерів і глядачів. Ставки ростуть з величезною швидкістю і лякають навіть досвідчених букмекерів, кожну секунду з'являються нові бажаючі вступити в «Лігу Легенд».

Особливості складання прогнозу матчу

Згідно з правилами, учасники мають право банити чемпіонів. Для того, щоб скласти прогнози результату матчу, необхідно детально вивчити персонажів команди. Так ви зможете визначити, хто з них буде виведений з гри. Зверніть увагу, що у чемпіонів є набір здібностей, які можуть вивести з ладу супротивників.

Сьогодні існує безліч геймерів, які успішно заробляють на беттінгу. Їх суб'єктивна аналітика доступна в соціальних мережах. Вірити таким прогнозам чи ні, вирішувати вам. Використовуйте свої спостереження і думки професіоналів, і тоді зробити ваші ставки на ЛоЛ буде просто, вони неодмінно будуть вдалими і неймовірно прибутковими.

Основні правила успішних ставок

Правила

Ставки на «Лігу Легенд» дуже затребувані останнім часом. До основних варіантів можна віднести ставки на перемогу однієї з команд, на остаточний рахунок матчу, певну карту. Деякі букмекерські контори пропонують поставити на учасників, які перемогли дракона першими, на команду, яка першою відкрила ігровий рахунок і т.д.

Дотримуючись простих правил, можна правильно розрахувати ставки реальними грошима:

 • чим вище показник коефіцієнта, там більше буде виграна сума;
 • велика ймовірність виграшу при грі на низьких коефіцієнтах, але і виплати будуть не дуже великі;
 • роблячи ставки на фаворита змагання, збільшується шанс перемоги, але і тут може трапитися несподіваний результат матчу;
 • здійснювати ставки найкраще в букмекерських конторах з перевіреною репутацією і позитивними відгуками;
 • не забувайте контролювати себе, встановлюючи ліміти.

Гра ЛоЛ: правила і принципи

«Ліга Легенд» - розрахована на багато користувачів бойова арена, вона налічує десятки мільйонів зареєстрованих користувачів, щодня в онлайн виходить більше половини. Жанр MOBA є найпоширенішим і займає лідируючі позиції в кіберспорті.

Новачків зазвичай цікавить найпростіше запитання: як грати? Для початку давайте розберемося з основними принципами і правилами гри. У матчі бере участь дві команди, кожна з яких налічує 5 чоловік. Основна мета гри - знищення бази противника. З 110 доступних чемпіонів команда вибирає 5. Не можна взяти трьох, заблокованих перед грою опонентом.

Карта гри

Однакових персонажів в грі не буває. Кожен має унікальний набір можливостей, навичок і умінь. Це дозволяє розробляти безліч переможних тактик для боїв на віртуальній арені.

Матч команди починають з протилежних кутів карти. Рухаючись до своєї мети, персонажі виконують певні завдання: знищують вежі, монстрів і багато іншого, за це учасники отримують золото. За нього можна придбати необхідні предмети в грі. Очко присвоюється команді за знищення чемпіона противника. Команда, яка зруйнувала основну споруду противника, стає переможцем, незалежно від рахунку всього матчу.

Турніри гри «Ліга Легенд»

ЛоЛ розпочала свій шлях в кіберспорті в 2011 році. Щороку гра збирає команди з усіх точок світу для змагання в турнірах і чемпіонатах. Спочатку проводяться відбіркові тури, а восени - фінал. За рік розігрується більше 10 мільйонів доларів, не враховуючи фінального бою. Це воістину золота жила в кіберспорті.

Турнір

Перш ніж зробити ставки на League of Legends, слід детально ознайомитися з інформацією про участь у командах, про їх переваги і недоліки. При виборі лідера для себе, зверніть увагу на злагодженість і зіграність команди і її попередні бої. Правильні ставки обов'язково принесуть успіх, якщо ви врахуєте всі деталі і особливості.

Також завжди потрібно стежити за актуальними новинами. Постійно спостерігати за іграми команд, аналізуючи їх тактику і успіхи.

Як зробити ставки на LoL в Україні?

Ставки на кіберспорт і зокрема на матчі по ЛоЛ краще робити в перевірених букмекерських конторах, які на ринку вже не один рік. Це дасть вам гарантію 100% отримання виграшу. При виборі компанії перегляньте рейтинг кращих контор і зверніть увагу на ліцензійну діяльність та відгуки гравців.

Щоб поставити гроші на сайті БК, вам необхідно буде зареєструватися. Для здійснення азартних операцій геймеру має бути не менше 18 років. Для підтвердження віку необхідно заповнити анкету з наданням персональної інформації.

Кіберспорт

Далі потрібно внести гроші на баланс, як правило ігрова валюта вибирається в процесі реєстрації. Також потрібно буде ознайомитися з усіма можливими способами поповнення і виведення коштів, з цим проблем не буде. Зазвичай престижні контори співпрацюють з найпоширенішими і надійними платіжними системами. Далі вибирайте відповідний турнір і матч та робіть ставку на перемогу.

Перед тим, як вивести гроші з рахунку, необхідно пройти процедуру верифікації, для цього надається скан-копія паспорта в контору. Ставки здійснюються покладаючись не тільки на удачу, а й на досвід. Тому вивчайте, аналізуйте і прораховуйте.

Ставки на ЛоЛ стрімко набирають популярність в індустрії беттінгу. У цій грі ви зможете отримати справжню насолоду. Робити ставки можуть як новачки, так і досвідчені гравці. З кожним матчем ви будете набиратися все більше досвіду і зможете точніше прогнозувати результат битви, а, отже, ваші виграші стануть більшими.


 • Visa_MasterCard
 • PayPal
 • QiWi
 • RBK Money
 • Skrill
 • Yandex Money