Букмекерська контора Леон – ставки на кіберспорт з хорошими коефіцієнтами

Компанія Leon Gaming Limited – власниця букмекерської контори Леон. Діяльність її дітища почалася у 2007 році. Легально працювати на території Росії гральний сайт почав лише у 2016 році. Сьогодні ж будь-який повнолітній громадянин РФ може скористатися послугами віртуального майданчика.

Інтернет-ресурс має російськомовну версію. Своїм клієнтам заклад пропонує ставки на спорт і кіберспорт. Останні зараз користуються величезною популярністю у професіоналів-бетторів і звичайних азартних росіян. За результатами опитувань попит на індустрію кіберспортивних змагань за останній рік у країні виріс на 23-25%. Тож не дивно, що букмекерська контора «Леон» намагається максимально урізноманітнити лінійку парі такого роду.

У скарбничці кіберспортивних пропозицій БК ставки на CS: GO, Dota 2, Overwatch, League of Legends, Heroes of the Storm, FIFA, World of Tanks, Hearthstone. Лінійка подій охоплює найбільш популярні турніри. У перспективі клубу створити регулярні акції на bet по віртуальному спорту. Поки ця тема знаходиться в розробці.

Офіційний сайт БК – це лаконічний та гармонійний дизайн, відмінний функціонал, простота використання. Усі ставки на спорт тут розташовані в лівій бічній панелі:

 • Футбол;
 • Теніс;
 • Хокей;
 • Кіберспорт;
 • Волейбол;
 • ММА;
 • Бокс і т.д.

На головній сторінці порталу розташовані всі потрібні розділи. У правому верхньому куті знаходяться корисні для бетторів клавіші «Вхід» і «Реєстрація». Другорядна інформація розміщена в самому низу. На цьому сайті немає розділів відео трансляції або статистики. На перший погляд – мінус. Однак досить суб'єктивний. Адже велика кількість гравців для перегляду подій використовує зовсім інші ресурси.

Доступ до сайту відкритий для всіх повнолітніх громадян РФ. Користуватися послугами порталу зареєстровані клієнти можуть цілодобово. Реєструватися рекомендується, використовуючи промокод. За допомогою нього можна отримати бонуси. Для того, щоб відвідати БК не потрібно шукати комп’ютер. Безперешкодний вхід забезпечує також мобільна версія грального майданчика. Її можна завантажити практично на будь-який гаджет. Мобільний сайт майже нічим не відрізняється від оригіналу. Відгуки користувачів стверджують, що він дуже зручний в експлуатації.

БК «Леон» – широкий вибір розпису й пропозицій для укладення парі. Цей букмекер приймає ставки не тільки на кіберспорт і практично всі види звичайного спорту. На сайті можна також поставити на скандальні події зі світу шоу-бізнесу або політики. Укласти парі на прематч і live. Букмекер забезпечує низьку маржу навіть на топові події. Тому у стінах цієї контори можна знайти високі коефіцієнти. Завдяки щедрості клубу він здобув популярність серед новачків і професійних бетторів. Реєструючись на сайті, користувачі можуть бути впевнені в гарантії виплати виграшів і захисті особистих даних.

Леон дзеркало

БК Leon на сьогодні є легальним сайтом в РФ. Однак трапляється, що вхід на ресурс має деякі труднощі. Казуси з недоступністю порталу в основному трапляються через перевантаження. Система може давати збої під час великого напливу людей. Вхід в букмекерську контору «Леон» може бути заблокований провайдерами держави. У деяких країнах азартні ігри заборонені законодавством. У подібних випадках рекомендується використовувати актуальне дзеркало сайту Leon.

Такий портал практично нічим не відрізняється від головного ігрового майданчика. Єдина відмінність – інше доменне ім'я. В решті ж дзеркало – це брат близнюк БК. Версія дозволяє без проблем робити ставки, брати участь в акціях клубу, виводити виграш і поповнювати рахунок. Знайти її можна в службі підтримки БК або на сайтах партнерів організації.

Сьогодні відвідати азартний клуб можна не тільки за допомогою робочого дзеркала. Досвідчені беттори знають кілька альтернативних способів входу:

 1. браузер Тор (сам змінює місце розташування гравця);
 2. VPN-сервіс;
 3. проксі-сервер;
 4. анонімайзери;
 5. плагіни.

Усі ці методи дозволяють обійти блокування сайту. Кожен спосіб має свої переваги й недоліки. Тому особи, які бажають робити ставки в букмекерській конторі, повинні самостійно вибирати найбільш перспективний варіант.

Де завантажити Леон на мобільний пристрій?

БК Leon мобільна версія – це зручність, швидкість, вигода. Додаток на Андроїд дозволяє робити бет цілодобово, у будь-якому куточку світу. Ця програма витрачає менше трафіку, ніж версія на ПК. Вона прекрасно працює навіть при дуже низькій швидкості інтернету. Букмекерська контора спеціально для мобільних гравців влаштовує спеціальні ексклюзивні акції. На таких заходах можна отримати солідні грошові призи. Робоче дзеркало програє додатку на телефон за всіма показниками.

Кожен, хто хоче робити ставки прематч і лайв на найгарячіші події у будь-який зручний час, повинен встановити програму «Леон» на своєму мобільному пристрої. Опція доступна на офіційному сайті БК Леонбетс. Саме тут розміщено посилання https://www.leon.ru/app на завантаження безкоштовної програми. Час закачування становить максимум пару хвилин. Інструкція по установці інструменту для гри зрозуміла навіть дітям. Перед її початком слід:

 • здійснити вхід у налаштування телефону;
 • відкрити пункт «Безпека»;
 • перейти в розділ «Адміністрування пристрою»;
 • установити галочки біля напису: «Невідомі джерела»;
 • натиснути на клавішу «Так» в нинішньому вікні.

Після проведення перерахованих маніпуляцій не буде жодних проблем з установкою мобільного додатка. Полегшена версія БК допоможе 24/7 насолоджуватися азартними процесами. Вона має всі можливості головного сайту. Тому з мобільного сайту можна без проблем робити ставки, поповнювати рахунок, виводити виграші, брати участь в акціях.

Реєстрація та вхід в Леонбетс

У букмекерській конторі Leon можуть робити ставки лише люди, що пройшли процедуру реєстрації та ідентифікації. Зареєструватися на сайті нескладно. Складніше ідентифікуватися. Для цього слід відвідати офіційний веб-ресурс. Кнопка реєстрації знаходиться у правому верхньому кутку головної сторінки. Втім, як практично на всіх порталах такого роду. Натискання на клавішу активує стандартну форму анкети. Заповнення всіх її полів обов'язкове. Форма містить:

 1. Номер телефону.
 2. Електронну пошту.
 3. ПІБ.
 4. Дату народження.
 5. Валюту рахунку.
 6. Країну.
 7. Місто.
 8. Адресу.
 9. Пароль і його підтвердження.
 10. Бонус-код.

В анкеті Leon потенційний клієнт БК повинен вказати правдиву інформацію. Поле «Валюта рахунку» можна просто проігнорувати. Букмекерська контора визнає лише рублі. При створенні пароля необхідно придумати комбінацію, яка містить не менше 7 символів. Якщо в наявності є бонус-код, то саме час його ввести у відповідне поле. Знайти такий код можна в соціальних мережах. Букмекер «Леон» для залучення нових гравців часто поширює подарунки такого роду у своїх спільнотах.

Після заповнення всіх полів анкети майбутній клієнт БК Leon повинен встановити галочку біля повідомлення про згоду з правилами клубу й підтвердженням повноліття. Після цієї процедури активується кнопка «Зареєструватися». Якщо усі поля анкети заповнено правильно, користувач автоматично перенаправляється на головну сторінку сайту. Саме тут висвічується напис про закінчення реєстрації. Процедура завершена, лист з підтвердженням вислано на електронну пошту гравця. У цьому листі міститься номер рахунку нового клієнта. Він необхідний для входу в особистий кабінет гравця.

На етапі описаному вище процедура реєстрації не завершується. Вона переходить у стадію ідентифікації. Без неї неможливо зробити жодної ставки. Найпростіший спосіб ідентифікувати власну особистість – це самостійно відвідати салон «Евросеть».

З собою треба мати паспорт і 50 рублів. Представники організації нагадають, що громадянину потрібно пройти ідентифікацію в Ківі. Далі слідувати інструкціям менеджерів. Повідомити їм номер свого телефону, на який прийде СМС з кодом перевірки. Ця цифрова комбінація необхідна для введення на сайті qiwi.com. Код вводиться в розділі «Підтвердження ідентифікації». По завершенню процедури можна зробити свій перший депозит на «Леон».

Для підвищення рівня безпеки збереження власних вкладень на Leon можна встановити двоетапну перевірку. Процедура налаштування проводиться на вкладці «Налаштування» на сайті БК. Тут потрібно натиснути прапорець біля відповідного напису. Завантажити додаток Google Authentifcator. Він є в сервісі Google Play. Відсканувати QR-код.

Додаток видає цифрову комбінацію. Вона вводиться в поле, що утворилося. Ця операція синхронізує додаток з рахунком гравця. Після активації програми гравець при вході в особистий кабінет брокерської контори буде повинен завжди відкривати додаток і вводити згенерований ним код. Ця маніпуляція з одного боку дещо затягне доступ до спортивних ставок. Проте з іншого – збереже кошти беттора від шахраїв.

Виведення і введення грошей в БК Leonbets (Леонбетс)

Букмекер Leonbets – сучасний віртуальний заклад. Вивести виграш і поповнити ігровий рахунок у ньому можна кількома різними способами. Для проведення маніпуляції зі зняттям коштів слід увійти в розділ «Виплати». Він знаходиться у правому верхньому куті особистого кабінету користувача. Натискання на клавішу дозволяє переміститися на сторінку вибору способу виплати. На сайті «Леон» пропонується 6 методів проведення процедури:

 • банківські карти Visa / Visa Electron, MasterCard, Maestro, Cirrus і Мир;
 • оператор Мегафон;
 • Ківі гаманець;
 • оператор Білайн;
 • оператор МТС;
 • оператор Теле2.

Платіжні системи не стягують комісію при здійсненні платежів такого роду. Переказ грошей на сторонні рахунки здійснюється протягом 2 годин. Мінімальна сума виводу з банківської карти – тисяча рублів, а максимум – 75 тисяч. На гаманець Ківі можна вивести до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. На мобільних операторів лише 15 тисяч.

Букмекерська Конора Leon: бонуси клубу

Букмекерська контора Leon – заклад з досить щедрою бонусною програмою. Клуб регулярно обдаровує постійних гравців грошовими винагородами за участь у різних акціях. Заохочення у цій конторі починаються з реєстрації на сайті. Кожен новачок беттор стає володарем вітального бонусу на перший депозит. Для отримання нагороди слід пройти процедуру реєстрації й поповнити ігровий рахунок. Бонусні заохочення дорівнюють сумі першого депозиту. Доступними вітальні кошти стають лише після гри. Основна умова отримання нагороди – набрати певну кількість «Леонів» в БК на ставках.

«Леони» нараховуються зареєстрованим користувачам не просто так. 2 таких очка надається за 50 рублів різниці між виграшем і сумою парі. За програш можна отримати один «леон», якщо ставка не менше 50 рублів. За скасовані парі заохочувальні бали не нараховуються.

Бонус-код – одне з найпопулярніших заохочень від букмекерської контори «Леон». Спеціальні промокоди букмекер активно поширює у світовій павутині інтернет і дарує своїм клієнтам за участь у різних акціях. Виглядають вони, як комбінація латинських букв і цифр. Введення комбінації у певне поле на сайті дозволяє отримати ексклюзивні умови співпраці.

У БК «Леон» є дуже цікава програма лояльності. Так звані перегони за призами. За її умовами гравець повинен бути активним. Тільки таким чином він зможе назбирати велику кількість бонусів. При отриманні певної кількості, бали можна обміняти на призи. Таблиця обміну очок на подарунки розміщена на офіційному сайті букмекерської контори. Тут можна побачити фотоапарати, планшети, ноутбуки та смартфони. Відвідувачі клубу мають можливість назбирати необхідну кількість балів та забрати приз.


 • Visa_MasterCard
 • PayPal
 • QiWi
 • RBK Money
 • Skrill
 • Yandex Money