Букмекерська контора Egabets: відгуки бетторів, ставки на кіберспорт, нюанси співпраці в Україні

Букмекерські контори - дуже популярне місце для любителів азартних розваг і для професійних бетторів. Зараз в інтернеті можна знайти безліч подібних закладів. За відгуками користувачів, в тому числі й в Україні, величезним попитом серед таких контор зараз користується Egabets (EGB).

Цей заклад відвідують багато жителів України, які заробляють на ставках. Даний букмекер веде свою діяльність з 2011 року. У нього досить великий досвід в індустрії азартних розваг.

EGB - БК з масою переваг співпраці. Цей сайт перекладений на 11 мов. У ньому є розділ статистики, що дозволяє дізнатися інформацію про команди і спортсменів. Є тут і розділ прогнози.

За допомогою нього можна зробити досить перспективну ставку. Також на сайті розміщений спеціалізований магазин. У ньому реалізовується ігрова атрибутика. Служба підтримки цієї букмекерської контори забезпечує цілодобове обслуговування клієнтів. Скористатися її послугами може будь-який користувач.

Робоче дзеркало Egabets.com дозволяє геймерам без проблем відвідувати даний заклад. Мобільний додаток для андроїда і ios допомагає гравцям битися об заклад цілодобово. Успішно користуватися даною безкоштовною програмою може кожен зареєстрований користувач сайту. За допомогою неї можна робити будь-які ставки, проводити маніпуляції в особистому кабінеті, займатися введенням і виведенням коштів.

Основним напрямком діяльності згаданого букмекера є ставки на кіберспорт і спортивні події світового значення. На цьому сайті укладають парі на:

Букмекерська контора Egamingbets пропонує своїм гостям не тільки значний вибір ставок на кіберспорт. Тут можна знайти масу вельми приємних бонусів для зареєстрованих користувачів: реферальні бонуси, щоденні квести, подарунок за перший депозит, промокод і т.д.

Дана організація веде активну бонусну політику. Кожен новий клієнт цього закладу зазвичай отримує вітальний бонус. Розмір такого заохочення прирівнюється до суми першого депозиту. Часто він досягає цифри в 600 доларів. Такий бонус ділиться на кілька частин. Кожна нова частина заохочення надходить на рахунок гравця тільки після відіграшу попередньої

У Egabets кожен беттор отримує бонусні заохочення за укладені парі. Такими заохоченнями є бали, які можна обміняти на реальні гроші або ігрову атрибутику. Переклад віртуальної валюти відбувається наступним чином: 1000 очок прирівнюється до 1 долара. Кількість заохочень залежить від розміру ставки кожного гравця окремо.

Реферальні бонуси від EGB - це можливість отримати 50 доларів на рівному місці. Для цього лише потрібно привести друга в цю букмекерську контору. Грошові кошти надійдуть на рахунок зареєстрованого користувача лише після того, як новий клієнт пройде реєстрацію за наданим другом реферальним посиланням і заробить трохи балів.

Таке посилання можна розмістити на сайті власного блогу або в соціальній мережі. У подібних місцях вона обов'язково стане відмінним інструментом для залучення нових користувачів.

EGB часто дарує своїм постійним клієнтам різні подарунки. За традицією презенти зареєстрованим користувачам роздаються на річницю букмекерської контори і на Новий рік. В якості таких подарунків виступають скриньки з віртуальними монетами. Їх може один користувач подарувати іншому. Для цього лише потрібно укласти парі на 50 доларів.

Найпопулярніші ставки Egabets в Україні «КС ГО» (CS: GO) і «Ліга легенд» (LOL)

«КС ГО» (CS: GO) - один з найпопулярніших шутерів в світі. Він уже давно зарахований в розряд кіберспорту. Зробити ставку на дану дисципліну зовсім нескладно в букмекерській конторі Egabets. Тут укладають парі live і класичні угоди. Кожен беттор тут може вибрати найбільш перспективний турнір, а також різновид ставки. До послуг клієнтів парі:

 1. на переможця;
 2. на фору по картах;
 3. на тотал карт матчу;
 4. на точний рахунок;
 5. на окремі карти.

При правильному розрахунку такі ставки можуть принести геймеру значний виграш. Для цього гравцеві слід користуватися прогнозами професіоналів і певними стратегіями. Для отримання виграшних ставок також рекомендується вибирати значущі турніри з великим призовим фондом і хорошими коефіцієнтами. Такі змагання проводяться любителями бойового шутера досить часто. Тому знайти їх не складе проблем на сайті букмекерської контори.

Ліга легенд (LOL) також є дуже популярною грою у геймерів і бетторів. Перші отримують задоволення від самого дійства. Другі заробляють на чужому таланті. Знайти цю дисципліну також можна на сайті Egabets (EGB). Букмекер пропонує користувачам наступні різновиди парі на цей кіберспорт:

 1. на команду-переможця;
 2. на точний рахунок;
 3. на тотали і парі з форою.

На сайті приймаються також вельми специфічні ставки на «Лігу легенд». Такі як, перша кров, перше вбивство Дракона, перша зламана вежа і т.д. Загалом, можливостей заробітку на Egabets (EGB) можна знайти величезну кількість. Тут при бажанні і досвідченості нескладно зірвати досить пристойний куш. Про це говорять відгуки досвідчених бетторів.

На сайті букмекерської контори укладають стандартні парі, лайв-ставки і експреси. Останній різновид ставок дуже популярний у професійних бетторів. Він дозволяє отримати дуже хороший виграш. Експрес-ставки являють собою угоди, укладені на кілька подій одночасно. Для отримання грошей за такими парі потрібно, щоб всі результати збіглися. Навіть один програш команди позбавляє гравця всього призу.

Egabets (EGB): реєстрація, введення і виведення грошей

Як і в будь-якій іншій букмекерській конторі, на сайті EGB можуть битися об заклад лише зареєстровані користувачі. Процедура реєстрації на цьому сайті дуже проста. Для відкриття власного кабінету користувачеві лише слід правильно вказати свої особисті дані у відповідній графі анкети.

Крім цього гравцеві необхідно створити логін і пароль, а також підтвердити свій повнолітній вік. Після проведення процедури верифікації користувачеві відкриється доступ до всіх можливостей букмекерської контори.

Робити ставки на Egabets (EGB) кожен беттор може лише після поповнення ігрового рахунку. Дана процедура здійснюється за допомогою кількох платіжних систем: Webmoney, Yandex гроші, Moneta.ru, Neteller, Visa і Mastercard, банківські перекази тощо. Зарахування грошей на особистий рахунок проводиться в мінімальні терміни. Трохи довше відбувається процедура виведення виграшу з кабінету власника.

Основна валюта цієї букмекерської контори - долар. Мінімальна сума поповнення рахунку на сайті становить 1 долар. Максимальний розмір депозиту на EGB відсутній. За виведенням грошей та ж історія. Максимальний розмір виведених коштів необмежений ніякими рамками.

Комісія на виведення грошей тут становить 4%. Однак раз на місяць можна абсолютно безкоштовно зняти виграш зі свого рахунку. Як вивести гроші? За допомогою перерахованих вище платіжних систем. Переказ з рахунку на рахунок займає у адміністрації сайту деякий час. Дана процедура може затягнутися на 24 години.

У букмекерській конторі EGB можна стежити за станом виведення грошових коштів. У цьому користувачам допомагають статуси перекладу. Так слово «прийнято» позначає, що кешаут відправлений до відділу виплат. На цьому етапі користувач може ще скасувати операцію.

«У виконанні» - даний статус говорить про те, що заявка клієнта на виведення грошових коштів знаходиться в обробці. Це означає, що гроші будуть перераховані на рахунок користувача в найкоротші терміни. На цьому етапі вже неможливо скасувати операцію.

«Виконано» - можна радіти. Готівка благополучно надійшла на рахунок клієнта. Кешаут надійшов до архіву. Грошові кошти доступні користувачеві в повному обсязі.

«Відмовлено» - трапляється і такий конфуз. Грошові кошти не були переведені на рахунок користувача, і на це є цілком вагома причина. Можливо власник рахунку неправильно вказав реквізити електронного гаманця або пошти. Причиною відмови також може стати лист з відділу безпеки сайту.

Мобільний додаток Egabets (EGB)

Спеціально для комфорту і зручності бетторів букмекерська контора випустила мобільний додаток Egabets (EGB). Його можна завантажити на практично будь-який гаджет абсолютно безкоштовно. В даному додатку є всі функції офіційного сайту.

За допомогою цієї програми можна брати участь в компендіумі, отримувати повідомлення, робити ставки, переглядати матчі в режимі реального часу, виводити і поповнювати рахунок. Всі ці опції доступні зареєстрованим користувачам цілодобово. Втім, як і професійна підтримка адміністрації букмекерської контори.


 • Visa_MasterCard
 • PayPal
 • QiWi
 • RBK Money
 • Skrill
 • Yandex Money