Онлайн ставки на Дота 2 в Україні

Dota 2

Кіберспорт стрімко розвивається, це дає можливість гравцям не тільки насолоджуватися улюбленою грою, але і відмінно заробляти. Багато букмекерських контор пропонують вигідні коефіцієнти для ставок.

Dota 2 - найпопулярніша гра з жанру МОВА в Україні. Вона була створена на основі карти з Warcraft III. Це командний шутер, який знайшов широке поширення і популярність за рахунок можливості грати в команді. У наш час турніри збирають багатомільйонні аудиторії шанувальників.

Щорічно проводяться великі змагання, призові фонди яких становлять понад мільйон доларів, наприклад, старладдер. Крім цього проводяться регіональні матчі, які мають також величезне число шанувальників-українців.

Турніри проходять в форматах best of 1,2,3,4 і 5. Багато експертів припускають подальший розвиток кіберспорту, який в майбутньому стане популярнішим футболу. І це не дивно, адже фінальний бій в Доту 2 дивитися так само захоплююче, як і спортивні змагання.

Як робити ставки в Dota 2

Ставки Dota 2

Перш, ніж переходити до ставок з грошима, необхідно вибрати букмекерську контору, і зареєструватися у неї на офіційному сайті. До вибору варто підходити ретельно, вивчивши при цьому відгуки гравців і користувачів про роботу і чесність компанії.

Також варто звернути увагу на контору, яка надає широкий асортимент коефіцієнтів. До найпоширеніших видів ставок відносяться:

 • поодинокі, вони передбачають отримання виграшу в сумі отриманої при множенні ставки на коефіцієнт;
 • експрес, має на увазі об'єднання декількох подій. При цьому коефіцієнти на різні бої перемножуються між собою.

Експрес ставки на ігри дають можливість відмінно заробити, при цьому при програші однієї з команд можна втратити свої гроші.

Варто відзначити, що гравці мають масу необмежених можливостей. Кожному надається величезна кількість варіантів, як відмінно провести час. Можна робити не тільки ставки на кіберспорт. Останнім часом все більшою популярністю користується рулетка. Вона дозволяє робити лайв ставки від 1 гривні.

Гравці перед початком бою виставляють на кін скіни. Випадковим чином вибирається переможець, який і отримує речі своїх суперників. Для збільшення своїх шансів на перемогу, варто виставляти якомога більшу кількість скінів, проте максимум, який може бути поставлений становить 10.

При маленьких live ставках, звичайно ж, існує ймовірність виграшу, але з великими цей відсоток значно зростає. Основною перевагою рулетки є те, що кожен гравець може випробувати свою удачу і виграти безліч трофеїв, які обов'язково знадобляться в запаморочливих боях. Вона відкриває масу можливостей кожному, кому набридло просто так проводити час в грі.

Ставки на Доту 2 речами в Україні

Скіни Dota 2

Ставки на Дота 2 предметами проводять змагання, в якому розігрують різні речі. Той, хто виграв забирає речі того, хто програв. Перед тим, як зробити ставку, можна подивитися мету гри, і якщо скіни не підходить для вас, можна знайти інший матч, або зовсім не ставити.

Ставки скінами - це своєрідне тренування перед грою на реальні гроші. Вона здатна принести масу позитивних емоцій і поповнити свій арсенал рідкісними і необхідними предметами.

До основних переваг такого виду ставок відносяться:

 1. при програші геймери не ризикують втратити власні кошти, а позбавляються тільки ігрових речей;
 2. це відмінне тренування перед реальними ставками. Воно дає зрозуміти, як легко і правильно їх робити. Ви навчитеся аналізувати гру команд і прогнозувати результати матчів;
 3. чим більшу цінність має поставлений предмет, тим цікавіше спостерігати за грою з стріму. Це відмінна можливість отримати цінні речі, адже ставки роблять величезна кількість гравців;
 4. можливість грати до 18 років, адже даний процес не вважається видом азартних розваг, які приносять грошові виграші.

Основним недоліком таких ставок є те, що немає відчуття матеріальної цінності. Хоч скільки б ви не виграли предметів, перевести їх в гроші неможливо.

Прогнози Дота 2 - ставки і заробіток

Кіберспорт

Кіберспорт стрімко розвивається, і з кожним днем кількість контор, в яких можна зробити ставку, невпинно зростає. Разом з цим збільшується кількість ресурсів, що пропонують прогнози на результати матчів. Це відмінний варіант, щоб не витрачати час на власне аналізування.

Кожен гравець замислюється «як робити правильну ставку, щоб перемогти?». Звичайно ж, певної відповіді не існує. Але можна скористатися чужою працею. Прогноз результату матчів - це копітка робота і аналітика попередніх матчів команд.

На сьогоднішній день існує безліч ресурсів, які пропонують як платні, так і безкоштовні прогнози. Якість прогнозування безпосередньо залежить від авторитетності контори. Чим досвідченіше джерело, тим буде ціна інформації вищою.

Але перед тим як зробити ставку на команди, спирайтеся не тільки на чиюсь думку, а й самі «промоніторте» це питання.

Де ставити на Доту 2

Зробити ставки на Доту 2 можна на багатьох ресурсах. Сьогодні їх існує величезна кількість. Як же вибрати найкращий сайт? Одним з найважливіших критеріїв є надійність, адже гра йде на реальні грош, і довіряти їх кому попало нікому не хочеться.

Для початку, варто прочитати відгуки інших клієнтів і оцінку в рейтингу. Далі необхідно звернути увагу на вік існування і престижність порталу. Зазвичай, якщо букмекерська контора функціонує давно, то вона вже встигла зміцніти і має високу надійність. Також важливим аспектом є наявність ліцензії. На офіційному сервісі завжди надана повна інформація з цього питання.

Віддавайте перевагу конторам з широким вибором коефіцієнту і подій. Це дає можливість ставити на улюблені ігри в одному місці, що дуже зручно, і немає потреби бігати між сайтами. До найбільш популярних і відвідуваних сайтів відносяться: 1xbet, ggbet, Dota 2 tm, market Dota 2, Бетс дота і багато інших.

Маркет, тм, ггбетс - сучасні онлайн сервіси для прийому ставок. Тут ви можете поставити не тільки на результат матчів в грі Дота 2, але і на Контр Страйк і багато інших видів кіберспорту.

Ставки Дота 2 Лаунж

Dota 2 Lounge

Dota2 lounge - це букмекерська контора, яка приймає ставки на матчі Дота2. Замість грошей використовуються речі з гри і ключі від кейсів. Перед тим як здійснити ставку, Вам необхідно провести підготовку для входу на сайт.

Зайдіть в стім і далі в «профіль», де вибираєте вкладку «редагувати профіль», а далі «мої налаштування приватності». Там вам необхідно зробити всі настройки відкритими і включити функцію підтримки обміну.

Коли ваш профіль став відкритим, можна заходити на сайт. Для цього необхідно ввести логін і пароль для авторизації. Щоб зробити ставку, необхідно клікнути мишкою на потрібний матч і вибрати речі, які ви хочете поставити. Поруч з назвою команд відображається кількість гравців, які зробили ставку на перемогу в відсотковому співвідношенні від загального числа гравців.

Коли всі ставки зроблені, потрібно дочекатися результату битви і, в разі перемоги, можна забрати свій приз і користуватися здобутими речами у власній грі. Також ви можете продавати їх на спеціальній біржі або знову ставити.

В підсумку

Ставки на кіберспорт з'явилися не так давно, тому не багато ще розуміють і оцінили їх незаперечні переваги. Якщо раніше здійснити це було досить проблематично, то сьогодні такі події представлені в будь-який букмекерській конторі нарівні зі спортивними змаганнями.

Внимание

Основні переваги ставок на Дота 2:

 • величезна частота подій. Кожна команда може проводити велику кількість битв, що значно перевершує звичайний спорт;
 • максимальна відкритість - команди не приховують інформацію про свої втрати, якщо в складі гравців відбулися зміни, то можна відразу про це дізнатися;
 • якщо добре розібратися у всіх тонкощах, можна відмінно заробляти на виграші аутсайдерів;
 • стежити за проходженням турнірів дуже зручно, для цього вони транслюються на спеціальному майданчику.

Ставки на Дота 2 стали воістину культовими, особливо для жителів східно-європейського регіону. Щоб добре заробляти на них, треба добре знати гру і її кращих гравців. Ці знання можна почерпнути, переглядаючи відомі матчі і міжнародні турніри. Кожна трансляція з відомим коментатором дасть величезну кількість інформації, набагато більше, ніж будь-яке інше джерело.

Не забувайте, що Dota 2 – найбільш непередбачувана гра, в якій не існує так званих лідерів. Це варто враховувати при виконанні ставки. При бажанні можна спостерігати за грою зсередини, при цьому ставити в режимі реального часу. Це унікальна можливість добре відпочити і пристойно заробити.


 • Visa_MasterCard
 • PayPal
 • QiWi
 • RBK Money
 • Skrill
 • Yandex Money