Букмекерська контора 1хСтавка – огляд компанії і відгуків гравців

Букмекерська контора 1хСтавка з'явилася на світ в 2010 році. Власник сайту – компанія «Букмекер Паб» працює в Москві, СПБ, Ростові на Дону. Вона обслуговує також Воронеж, Нижній Новгород, Краснодар, Волгоград, Челябінськ, Курськ, Орел, Перм і багато інших міст РФ. Є пункти прийому ставок 1хСтавка у місті Саратов. Загальна кількість представництв організації становить близько 700 офісів.

Найбільшою популярністю в азартних росіян користується офіційний сайт компанії. Тут можна укласти парі на кіберспорт, взяти участь в акції, отримати бонус, використовуючи промокод, подивитися прогнози й результати ігор, поповнити рахунок віртуально, вивести виграні гроші.

Портал для ставок працює російською мовою. Для отримання доступу до всіх можливостей 1хСтавка користувачеві слід зареєструватися (ПІБ, телефон, робочий email, логін і пароль і т.д.), використовувати купон для отримання збільшеного бонусу й пройти ідентифікацію на сайті.

Огляд БК 1хСтавка слід почати з опису порталу. Веб-сайт букмекера виконаний в біло-блакитних тонах. На верхній його панелі розташовані розділи:

 • Лінія;
 • Live;
 • Акції;
 • Пункти прийому ставок;
 • Партери;
 • Про нас;
 • Результати.

Ліва бічна панель веб-сайту містить активні Live події. Вхід і реєстрація здійснюються в розділах, розташованих праворуч вгорі. Відвідування БК можливо з ПК і гаджета. Мобільна версія сайту має всі можливості основного порталу. Додаток можна завантажити на андроїд за кілька хвилин. Він надається користувачам безкоштовно.

Як виграти на букмекерському веб-ресурсі? Укладаючи парі. Благо, сайт пропонує багатий вибір ліній ставок. У скарбничці пропозицій контори є практично всі види спортивних змагань (футбол, баскетбол, теніс, хокей і т.д.), а також кіберспорт.

Особливим успіхом у професійних гравців користуються парі на Dota 2, CS: GO, League of Legends, Hearthstone, Heroes of the Storm, StarCraft II, Overwatch, Vainglory і Street Fighter. Під час проведення великих турнірів користувачам надається можливість поповнити свій гаманець хорошою сумою.

Крім перерахованих ставок, у беттерів дуже популярна 1хСтавка експрес. Тлумачні тіпстери часто виграють пристойні суми на «паровозах». В арсенал затребуваних парі включені:

 1. розпис;
 2. «Гонка до гола»;
 3. «Рахунок матчу в будь-який час» і т.д.

Live ставки – дуже багата подіями лінія БК 1хСтавка з варіативним розписом. Такого багатства годі й шукати в інших букмекерських конторах. У цьому розділі присутні регіональні й міжнародні змагання з різних видів спорту. Можна без проблем робити ставки на футбол, баскетбол, теніс і кіберспорт. Основна перевага цієї лінії – можливість битися об заклад на кілька турів чемпіонату вперед. Такий підхід – реальна можливість працювати на випередження. А значить значно підвищувати відсоток удачі.

Експреси букмекера не перебувають в окремому розділі. Це, звичайно ж, незначний, але мінус контори. Такі ставки є можливістю комбінувати на лініях Prematch і Live. Максимально на експресах гравець може отримати коефіцієнт в 5 тисяч. Тут приймаються ставки класичного та комбінованого типу.

1хСтавка – один з найбільш лояльних букмекерів у світі. Він пропонує дуже високі коефіцієнти на укладені парі. Розмір маржі на результати і тотали провідних європейських чемпіонатів становить всього 1.25-2.5%. А як відомо, чим менша маржа, тим більший коефіцієнт. Маржа на чемпіонати другого ешелону становить до 3.5%. Середній її показник для хокею – 2-3%. Служба безпеки контори залишила за собою право на значне збільшення маржі. Цим правом представники сайту зазвичай користуються до гравців на помилках або вилках.

Унікальна пропозиція від російського букмекера – продаж купона з непрограною ставкою назад. Ціна цієї опції встановлюється представниками сайту. Формується вона на підставі ймовірності виграшу. Функція доступна для ставок експрес, Live Prematch і ординарій. Обов'язкова умова реалізації – актуальність парі. Опція доступна на самому купоні ставки або в особистому кабінеті користувача.

Як вивести гроші в БК?

Букмекерська контора обслуговує російських гравців на офіційній підставі. Для виведення коштів кожен гравець зобов'язаний мати ЦУПІС – особистий гаманець. Його відсутність виключає виведення грошей з кабінету користувача. Покроково інструкція виведення коштів виглядає наступним чином:

 • гравець відвідує свій кабінет;
 • заходить в меню «Управління ІС»;
 • натискає кнопку «Виплата виграшів»;
 • вибирає спосіб оплати й грошову суму;
 • оформляється запит на виведення;
 • клієнт переходить за посиланням на сайт ЦУПІС;
 • на його телефон надходить повідомлення з кодом;
 • отримана цифрова комбінація вводиться для завершення оформлення.

Мінімальна кількість грошей, які користувач може вивести на карту становить тисячу рублів. Інші способи передбачають виведення не менше сотні рублів. Максимальна цифра списання для карти – 75 тисяч рублів. На електронні платіжні системи можна вивести лише 15 тисяч. При будь-якому методі зняття букмекерська контора не стягує комісію. Однак, відповідно до закону РФ, вона знімає податки на виграші, рівні 13% від суми чистого прибутку.

1хСтавка пропонує своїм клієнтам широкий вибір варіантів виведення грошових коштів. Власники особистого кабінету можуть скористатися картами MasterCard, Visa, МИР або електронними платіжними системами. Валюта сайту – тільки рублі. Введення та виведення проводиться тільки в цій валюті. Терміни отримання грошей гравцем на банківську карту можуть становити до трьох днів. На електронний гаманець виграш перераховується миттєво.

Забрати законно виграні гроші беттори також можуть особисто. Букмекерська компанія 1xStavka має стаціонарні пункти прийому ставок у багатьох містах нашої країни. У них азартні люди можуть зробити перспективну ставку. Ця маніпуляція вимагає наявності у гравця паспорта й зареєстрованого гаманця ЦУПІС. Виграні кошти виплачуються гостю пункту оператором. Саме йому надається паспорт і чек. Адреси азартних клубів БК є на офіційному сайті компанії.

1хСтавка дзеркало

1хСтавка – легальний портал. Однак і в цього букмекера виникають проблеми з блокуваннями. Тому для безперешкодного доступу гравців до ресурсу регулярно створюється чергове робоче дзеркало. Воно може використовуватися бетторами з різних країн.

Такий веб-сайт являє собою точну копію основного порталу. На ресурсі можна здійснити вхід в особистий кабінет, провести маніпуляції з укладенням парі в один клік мишкою, вивести гроші або поповнити гаманець. Дзеркало навіть має деякі персональні переваги. Адже може використовуватися країнами, де азартні ігри заборонені. Доступ до світу парі тут відкритий в будь-який час дня і ночі. Дізнатися про актуальні сайти дзеркала на сьогодні можна в службі підтримки БК, офіційних спільнотах в соціальних мережах.

Крім чарівної палички під назвою дзеркало, у букмекерську контору є ще кілька альтернативних входів. Відвідати сайт можна, використовуючи мобільний додаток. Його слід завантажити на айфон при першому відвідуванні офіційного ресурсу. Така версія універсальна. Вона нічим не відрізняється від головного веб-ресурсу. Має ідентичний набір корисних інструментів.

Для безперешкодного відвідування БК також можна використовувати браузери з підміною IP адреси. Відмінний варіант – Опера. Можна використовувати анонімний шифрувальник VPN. Який інструмент краще – нехай перевірять самі користувачі.

1хСтавка реєстрація

Як зареєструватися на порталі БК в 2019 році? Це часте питання нових гравців. Процедура реєстрації на сайті букмекера займає не більше 5 хвилин. Доступна всім бетторам, які вирішили грати легально. Виключена для громадян без паспорта. Вона передбачає проходження трьох стандартних кроків:

 1. Заповнення обов'язкової анкети (ПІБ, телефон, робочий email, логін і пароль і т.д.).
 2. Натискання клавіші «зареєструватися».
 3. Прив'язку ігрового аккаунта до профілю ЦУПІС (перехід на сайт центру, e-mail і номер телефону, створення логіна і пароля).
 4. Підтвердження повноліття громадянина РФ (ідентифікація передбачає особисте відвідування беттором офісу партнера центру і пред'явлення паспорта).

Реєстрація в БК підтверджується повідомленням з ЦУПІС. Зазвичай воно надходить на телефон користувача на наступний день після проведення процедури. Реєстрування забезпечує швидкий вхід в особистий кабінет гравця. Особливо вигідно воно, якщо використовувати промокод.

Цифрова комбінація активує бонуси в розмірі 8 тисяч рублів за реєстрацію. Інформація про доставку надається користувачам в повідомленні на телефоні або в особистому кабінеті. Має обмежений термін дії. Скористатися подарунком можна на певних умовах. Зокрема, звичайний вітальний бонус активується після реєстрування в ЦУПІС і поповнення гаманця від 100 рублів.

Бонуси та акції від 1хСтавка

Букмекерська контора дає своїм постійним клієнтам можливість отримати безліч різних подарунків і заохочень. На постійній основі працює лише вітальний бонус. Він дозволяє беттору відразу ж подвоїти перший депозит. Дане заохочення вимагає відіграшу. Маніпуляції проводяться лише на експресах з мінімальним коефіцієнтом 1.5. Обов'язкова умова бонуса – вся сума на парі. Після відіграшу вейджера гаманець гравця поповнюється на обумовлену раніше кошти.

Періодично букмекер надає своїм клієнтам привабливі акції. Орієнтовна тематика таких акцій: «Зробити прогноз на ФК «Зеніт», «Хто виграє в чемпіонаті Росії» і т.д. Брати участь в подібних заходах можуть зареєстровані користувачі. Призовий фонд залежить від глобальності акції.

Найпопулярніше заохочення букмекера – промокод. Це головний елемент бонусної програми сайту. Знайти його можна на спеціалізованих порталах, які висвітлюють діяльність БК, на своїй електронній пошті або в телефоні. Використовується ця комбінація символів для розміщення ставки за рахунок самого букмекера. Такий промокод вводиться в момент розміщення ставки в купоні, у відповідній графі «Промо-код». Його введення виключає потребу введення суми грошей. Дізнатися про потенційний виграш можна в історії парі.

Про службу підтримки 1хСтавка

Букмекерська контора може порадувати своїх клієнтів не тільки великими коефіцієнтами, широким вибором подій та ставок. Сайт також має досить професійну службу підтримки. Вона працює 24/7, а всі оператори – компетентні люди. Звернутися до менеджерів можна з будь-якого питання. Опція доступна по телефону або в електронному листі. Час відповіді будь-яким способом в середньому складає близько 5 хвилин.

Звернутися до представників БК користувачі можуть також на офіційному сайті. Тут є форма звернення. Заповнивши її, клієнт отримає швидку відповідь на електронну пошту. Допомога надається при втраті паролів, видаленні ігрового аккаунта, неможливості встановити додаток і в інших критичних для беттора ситуаціях.

1хСтавка відгуки

Букмекерська контора 1хСтавка в 2019 році знаходиться в списку лідерів азартної сфери в досвідчених гравців і новачків. Рейтинг компанії ґрунтується на позитивних відгуках клієнтів про виплати, чесність закладу, швидкість обслуговування, професіоналізм співробітників, ігрові пропозиції. За всі ці плюси букмекер має 4,5 бали з 5 можливих.

З БК була знята половинка бала за не надто швидке виведення грошей на банківську карту. Такий переказ може затриматися до 3 днів. А ось на електронний гаманець кошти переводяться практично миттєво. Сайт також отримав кілька негативних відгуків за обман гравців. Однак ця інформація не знайшла свого підтвердження. Тому кожен гравець повинен самостійно вирішувати чи варто йому реєструватися і користуватися послугами порталу.


 • Visa_MasterCard
 • PayPal
 • QiWi
 • RBK Money
 • Skrill
 • Yandex Money